Přihlašovací jméno:Heslo:
English
Čeština

Nápověda pro Skelet 3D

Procházení kategorií a stránek

Na úvodní stránce zvolte jednu ze základních kategorií, čímž přejdete na seznam jejích podkategorií a stránek. Postupně se proklikejte až ke stránce, kterou chcete prohlížet. Vrátit se do vyšší kategorie je možné buď tlačítkem Zpět ve vašem prohlížeči, nebo kliknutím na položku v cestě k aktuální stránce či kategorii. Kliknutím na hlavní logo se můžete kdykoli vrátit na úvodní stránku.
simple guide

Prohlížení modelů

Pro prohlížení 3D modelů potřebujete prohlížeč podporující WebGL. Zda váš prohlížeč WebGL podporuje zjistíte zde. Pokud stránka obsahuje 3D model a prohlížeč podporuje WebGL, scéna s modelem se stane interaktivní součástí stránky. Pokud místo modelu vidíte ve scéně nápis „LOADING“, model se stále nahrává. Některé modely jsou poměrně objemné a jejich přenos po internetu může chvíli trvat. Scénu s modelem je možné ovládat následujícími způsoby:
  • Otáčet pohled tažením levým tlačítkem myši
  • Posouvat pohled tažením pravým tlačítkem myši
  • Přibližovat pohled kolečkem myši
V pravém horním rohu scény můžete zvolit, jakým způsobem chcete v modelu zobrazit popisky. Jednotlivé popisky můžete označit kliknutím na štítek či jím označený červený bod. To otevře jejich podrobnější popis, pokud je vyplněný. Označení zrušíte opětovným kliknutím na štítek, nebo můžete rovnou kliknout na další štítek a přejít na jeho popis.

Změna jazyka

Jazyk můžete snadno změnit kliknutím na vlaječku v pravém horním rohu obrazovky. Ne všechny stránky však musí být dostupné ve všech jazykových variantách.

Přihlášení

Pro prohlížení obsahu stránek není přihlášení potřeba. Přihlášení je určeno především pro editory. Pokud jste editorem a máte problém s přihlášením, kontaktujte administrátora stránek.

© Michal Šmrha Nápověda pro Skelet 3D